Tüm Detaylarıyla Ehliyet

Ehliyet sistemi ile ilgili tüm merak edilenleri kurumsal ehliyet kursu sitemizden öğrenebilirsiniz. Profesyonel kadromuz üzerinden sunduğumuz ehliyet kursu hizmetlerimizden ek ücretler ödemeden ve ekonomik fiyat tarifesi üzerinden faydalanabilirsiniz. Yeni Ehliyet Sınıfları başvurusu yapmak istediğinizde başvuru koşullarına uymanız gerekiyor. M sınıfı ehliyet, 2,3 ve 4 tekerlekli motosiklet kullanıcılarına sunulan bir ehliyet türüdür. M sınıfı ehliyet ile yalnızca bu katalogda yer alan araçlar kullanılabiliyor, M sınıfı ehliyet alımında minimum 16 yaşın doldurmuş olması gerekiyor ve herhangi bir tecrübe şartı aranmıyor.

M sınıfı ehliyetin geçerlilik süreci ise 10 yıldır. A1 sınıfı ehliyet ise, sürücü belgesi silindir potansiyeli 125 CC kuvvet potansiyeli 11 Kw ve kuvvet potansiyeline oranlı olarak 0.1 düzeyini aşmayan sepetli ya da sepetsiz tarzdaki 2 tekerlekli motosiklet aracı kuvvet potansiyeli 15 Kw oranını aşmayan 3 tekerlekli motosiklet kullanıcılarına sunulan bir ehliyet türüdür. A1 sınıfı ehliyet üzerinden ayrıca M1 sınıfı ehliyet kapsamındaki araçlar da kullanılabilir. A1 sınıfı ehliyet türünde minimum yaş sınırı 16 olup herhangi bir tecrübe gerekmez ve A1 sınıfı ehliyet geçerlilik süreci ise 10 yıldır.

A2 sınıfı ehliyet, kuvvet potansiyeli 35 KW oranını aşmayan, kuvvetinin ağırlığına oranı 0.2 oranını aşmayan sepetli yada sepetsiz tarzdaki 2 tekerlekli motosiklet taşıtları ile kuvvet kapasitesi 15 Kw düzeyini aşmayan 3 tekerlekli motosiklet taşıtlarına sunulan bir ehliyet türüdür. M2 sınıfı ehliyete ayrıca M ve A1 sınıfı ehliyet kapsamındaki taşıtlar da kullanılabilir. A2 sınıfı ehliyet kullanımında minimum yaş sınırı ise 18 olup A2 ehliyet kullanımında herhangi bir tecrübe gerekmiyor. A2 sınıfı ehliyet kullanımı geçerlilik süreci ise 10 yıldır. A sınıfı ehliyet, sepetli ya da sepetsiz tarzdaki 2 tekerlekli motosiklet araçları ile kuvvet kapasitesi 35 Kw oranını aşmayan 3 tekerlekli motosiklet araçlarına sunulan bir ehliyet çeşididir.

A sınıfı ehliyet türünde minimum yaş sınırı 20-21'dir. A sınıfı ehliyet kullanımında 2 senelik kullanım tecrübesi aranır. A sınıfı ehliyet türü geçerlilik süreci ise 10 yıldır. B1 sınıfı ehliyet türü, motor kuvvet kapasitesi net 15 Kw, ağırlık oranı net 400 kilogram, yük nakliyatı için tercih edilmesi durumunda net ağırlık oranı 550 kilogramı aşmayan 4 tekerlekli motosiklet araçlarına sunulan bir ehliyet türüdür. Elektrik üzerinden aktif olan taşıtların net ağırlığında ise batarya ağırlığı hesaba ilave edilmez.

Ayrıca B1 sınıfı ve M sınıfı ehliyet türünde yer alan araçlar da ilave edilebilir. B1 sınıfı ehliyet türünde minimum yaş sınırlaması 16 olup herhangi bir tecrübeye gerek yoktur. B1 sınıfı ehliyet geçerlilik süreci ise 10 yıl olarak belirlenmiştir. B sınıfı ehliyet, kamyonet ve otomobil kullanıcılarına sunulan bir ehliyet türüdür. Kursiyerin yasal olarak belirtilen eğitim programlarını veya yetenek ya da davranış sınavından başarılı olmuş olması şartı ile ortalama yüklü ağırlık oranı 4250 kilograma kadar ulaşabilen birleşik taşıtlardan da faydalanabilir. B sınıfı ehliyet ayrıca M, B1 ve F sınıfı ehliyet kapsamında yer alan taşıtlarda da kullanılabilir. B sınıfı ehliyet türünde minimum yaş sınırlaması 18 olup herhangi bir tecrübeye gerek yoktur. B sınıfı ehliyet türü geçerlilik süreci ise 10 yıl olarak belirlenmiştir.

Sürücü Eğitim Kursumuz Neden Tercih Ediliyor?

Sektörümüzün en kaliteli ve güvenilir ehliyet sistemi eğitim merkezi olarak yılların bilgi birikimlerine sahibiz ve profesyonel kadromuz sayesinde kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Sektörümüzde uzun yıllardan buyana ehliyet kursu eğitim hizmetleri sunuyor ve en iyi fiyat garantisi ile hizmet sunuyoruz. Kaliteli eğitim araçlarımız ve disiplinli kadromuz ile tüm beklentilere kusursuz bir şekilde hitap ediyoruz. Geniş bir alan üzerinde hizmet sunan profesyonel ve dinamik ehliyet sürücü eğitim merkezimiz bu sayede kursiyerlerine maksimum rahatlıkta ve konforlu bir ortamda ehliyet eğitim hizmetleri sunuyor.

Farkımız Nedir?

Profesyonel ehliyet sistemi eğitim merkezi olarak kurumsal ve profesyonel anlamda hizmetler sunuyoruz. Kuruluş dönemimizden itibaren ayrıca yüzlerce firmalara da hizmetler sunduğumuzdan kurumsal web sitemizden geniş düzeyde referans katalogları sunuyoruz. Lider ehliyet kursu eğitim merkezi olarak pek çok ehliyet kursu eğitim merkezlerinden farklı olarak tüm ehliyet türlerinde eğitim hizmetleri ve detaylı ön bilgilendirme hizmeti sunuyoruz. Sektörümüzün en prestijli sürücü kursu eğitim merkezi olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet sunuyoruz.

Bu sayede tüm müşterilerimizden takdir mesajları toplamanın ayrıca gururunu yaşıyoruz. Profesyonel ehliyet kursu eğitim merkezi olarak sıradan ehliyet kursu eğitim sitelerinden farklı olarak kursiyerlerimizin ehliyet sınavında başarılı olabilmesi açısından sitemiz üzerinden ayrıca online ehliyet sınavı sunuyoruz ve bu sayede ayrıca ilk defa ehliyet sınavına hazırlanan kursiyerlerimizin ehliyet sınavına daha sağlıklı bir şekilde motive olmasını sağlıyoruz.

2019 Ehliyet Fiyat Tarifeleri

Kaliteli sürücü kursu olarak kurumsal web sitemizden 2019 tüm ehliyet türleri fiyat tarifeleri hakkında da bilgiler sunuyoruz. Profesyonel ehliyet kursu eğitim merkezi olarak sıradan ehliyet kursu eğitim merkezlerinden farklı olarak uygun fiyat tarifesi sunuyoruz ve ödemelerimiz nakit haricinde tüm banka kredi kartlarından ek komisyonsuz bir şekilde alıyoruz.

Direksiyon Ve Ehliyet Sınav Sonuçları

Direksiyon ve ehliyet sınav sonuçları online olarak öğrenmek istediğinizde deneyimli ehliyet kursu eğitim merkezi web sitemizden giriş sağlayabilir ve sistemde yer alan online sorgulama kısmından sadece T.C kimlik numaranız ile giriş yaparak sorgulama işlemi başlatabilirsiniz.

Bugüne Kadar Çıkmış Tüm Ehliyet Sorularına Göze Atmaya Ne Dersiniz?

Ehliyet kursu ve eğitim merkezi firmamızı özel kılan faktörlerden biri de kurumsal web sitemizden bugüne kadar çıkmış olan ehliyet soruları kataloğu sunmamızdır. Bu sayede ehliyet sınavı öncesinde bugüne dek çıkmış olan tüm soruları online olarak inceleyebilir ve bu soruları evinizin konforunda çözerek ehliyet sınavına daha donanımlı bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz.

Kayıp Ehliyet İşlemleri

Yeni tip sürücü belgesi kaybetmeniz veya yıpratma durumunda ise yapmanız gereken işlemler hakkında profesyonel ehliyet sürücü kursu ve eğitim merkezi kurumsal web sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken 1 adet dilekçe belgesi, nüfus cüzdanı veya pasaport yada avukatlık belgesi, sürücü sağlık raporu, 2 adet resim, zayi olmaması durumunda sürücü belgesi, sürücü belgesi kıymetli kağıt ücreti ve sürücü belgesi hizmet ücretinin vergi dairesine veya ilgili banka şubelerinden yatırıldığını gösteren dekont belgesi sunulmalıdır.

Ehliyet Sınavı Başvurusu Yapmak İstediğinizde

Ehliyet belgesi sahibi olabilmeniz için ilk olarak profesyonel ehliyet sistemi eğitim merkezimiz üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu aşamadan itibaren kurumsal web sitemizden veya kesintisiz Whatsapp iletişim kanalımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ehliyet kursu eğitim merkezimizi yakından incelemek için merkezimizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ehliyet Sistemi Hakkında Tüm Detaylara Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Ehliyet sistemi hakkında tüm detaylara ise web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ehliyet sınıfı türleri ve özellikleri, kimlere verilebildiği, tüm ehliyet sınan tarihleri ve sınav sonuçları, geçmiş dönemlerde çıkmış ehliyet soruları ve daha pek çok ayrıntılar hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Özetle ehliyet konusunda tüm merak ettiklerinizi guvensurucukursu.com.tr profesyonel ehliyet kursu eğitim merkezi web sitemizden öğrenebilirsiniz.