Ziyaretçi Defteri

Denizli Sürücü Kursu

Görüşleriniz bizim için çok değerli. Her türlü soru ve isteklerinizi, memnuniyet ve düşüncelerinizi ziyaretçi defterimize yazarak bize bir anı verebilirsiniz. Tüm bu yorumlarınız sayesinde sürekli yenilenerek kendimizi geliştirmekten mutluluk duyuyoruz...

Gizem Kılıç 27.09.2020 13:20
Elvan hocama kucak dolusu sevgiler ve teşekkürlerimi yolluyorum. Elvan hocam ile direksiyon derslerimiz çok keyifli geçti. Kendisi hiçbir şekilde gerilmedi ve beni de hiç germedi. Onun sayesinde çok rahat bi şekilde araba kullanmayı öğrendim ve çok rahat bir şekilde sınavdan geçtim. Süpersiniz hocamm.
Ceren YÜKSEL 27.09.2020 12:13
Araba kullanma deneyimim olmadığı halde bana çok güzel bir şekilde araba kullanmaya dair her seyi öğreten Elvan hocama emeklerinden ötürü cok cok teşekkür ediyorum.Onun sayesinde ilk günden heyecanımı yendim bu da rahatlığı ve verdiği güven sayesinde oldu.Derslerimiz oldukça eğlenceli ve güzel geçti bir hocadan fazlası oldu benim için.Sınavdan sonra en az benim kadar sevindiğini gözlerinin içinden okudum samimiyetine ve sevgisine her şeye cok teşekkür ederim.Elvan Hocam nezninde tüm güven sürücü kursu ailesine ve bir dersimizi beraber yaptığımiz Tahir hocama da teşekkür ederim.
Derin Şentürk 26.09.2020 15:26
Elvan hocam çok teşekkür ederim sayenizde kendime güvenim arttı ve çok güzel bir şekilde araba kullanmayı öğrendim beraber araba kullanırken her şeyi o kadar kolay ve rahat bir şekilde anlatıyorsunuz ki insanın sürekli araba kullanası geliyor. bir hoca değil de genel olarak bir arkadaşla araba kullanıyormuş gibi mükemmel bir rahatlık sağladınız. her şey için çok teşekkür ederim, mükemmelsiniiizzzz
Afra Banu Ergin 26.09.2020 11:41
Canım Elvan hocama çook teşekkür ediyorum, üzerimde gerçekten çok emeği geçti.???? Onunla dersler çok eğlenceli geçti. Sadece hoca değil aynı zamanda arkadaş gibiydi. ????Ilk günden itibaren beni çok rahatlattı ve sakinleştirdi. Çok sabırlı ve güler yüzlüydü. Aynı zamanda Engin hocama da çok teşekkür ederim. Kendisiyle dersler çok keyifliydi. ????
Selcen Yaman 26.09.2020 10:37
Güven sürücü kursuna, beni çalıştıran Bilal hocama çook teşekkür ediyorum. Ders süresi boyunca benim öğrenmem için elinden geleni yaptı ve sınavı geçmemde çok yardımcı oldu, kesinlikle Bilal hocamı tavsiye ederim. Ayrıca yine beni çalıştırdığı için Nergis hocama da teşekkür ediyorum.
Beril Müge Güçlü 22.09.2020 17:21
Öncelikle güven sürücü kursunu tercih ettiğim için inanılmaz mutluyum.Yöneticileri ile dersleri ile ilgi-alakalarıyla her zaman yanımda oldular ve bu süreci benim için çok kolaylaştırdılar.Özellikle direksiyon derslerim hep çok eğlenceli geçti ve araba kullanmayı nasıl öğrendiğimi bile anlamadım.Hiç kullanamazken gayet rahat bir şekilde sürebilecek konuma geldim.Öncelikle kayıt aşamasından direksiyon sınavına kadar her zaman yanımda olan,her sorumu bıkmadan cevaplayan,bana inanılamaz yardımcı olan hocam Ercan Işıktaş'a çok çok teşekkür ederim.Hem teorik hem de direksiyon derslerindeki hocalığı harikaydı.İçiniz rahat bir şekilde onunla çalışabilirsiniz.Daha sonra Ali hocam,Bilal hocam ve Tahir hocam da aynı şekilde bana çok yardımcı oldular.Hepsinden farklı bir şey öğrendim ve bütün hocalarım eğlenceli ve bilgili insanlardı.Seçim yaparken gözünüz kapalı hepsini seçebilirsiniz.Emin olun ki araba kullanmak endişe verici bir eylem olmaktan çıkıp çok rahatça öğreneceğiniz bir hale gelecek.Tekrar bütün güven sürücü kursu ailesine çok teşekkür ederimm
Ceyda Demiroğlu 19.09.2020 14:04
Öncelikle Elvan hocama çok teşekkür ediyorum. Derslerimiz çok keyifli geçti ve her şeyi çok kolay öğrendim onun sayesinde. Güven sürücü kursuna da teşekkür ederim bana katkıları için.
Emine Vural 14.09.2020 18:50
Sevgili Elvan hocamla geçirdiğimiz tüm vakit sanki ders gibi değil de bir arkadaşımla seyahat eder gibiydi. Aynı zamanda da çok şey öğrendim ve tek seferde ehliyetimi aldım :) Emekleriniz ve güler yüzünüz için teşekkürler.
Dicle Erden 14.09.2020 12:25
Daha önce hiç deneyimim olmayan bir konuda çok stresliydim ancak Tahir Hoca ile ilk günden itibaren çok gerilerden sınavı geçebilecek hale geldim. Verdiği emekler için Tahir Hoca'ya teşekkür ederim. Güven Sürücü Kursu ekibine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum; herhangi bir problemimde ya da değişiklikte gayet kibarca yardımcı oldular. Ayrıca ek derslerde yardım ve bilgilerini esirgemeyen Yusuf Hoca ve Halil Hoca'ya da teşekkür ederim. Yeni arkadaşlara tavsiyem: lütfen benim gibi sınava giriş belgesini ve kimliği unutacak kadar büyütmeyin gözünüzde, en önemlisi rahatlık :))
Sedef Seda Ataman 14.09.2020 07:56
Seda ve Sedef kardeşlerden Güven sürücü kursuna teşekkür ediyoruz. Bizlere her zaman güler yüz, hoşgörü, sabır ve büyük bir özveri ile yaklaşan Elvan hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Elvan hocam size sevgi ve saygılarımızı sunarız.