Fotoğraf Galerisi

Günümüzde ehliyeti olmayan pek az kişi vardır. Ehliyet almak zorlu bir süreçtir. İyi bir araç kullanıcısı olmak ve araca hakim olabilmek için profesyonel destek almak son derece önemlidir. Gelişigüzel eğitim veren ve kursiyerlerini yeterli düzeye taşıyamayan ehliyet kurslarına nazaran firmamız usta şoförler yetiştirmek için büyük bir özveri ile çalışıyor. Trafikte en ufak bir hatanın telafisinin mümkün olmadığını bilen eğitmenlerimiz verdiği eğitimleri, başarılarımızı ve kurs ortamımızı foto galeri bölümünden görebilirsiniz.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Kursumuz % 100 şeffaf bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu yüzden tüm çalışmalarımızı fotoğraflayıp foto galeri kısmından kursiyerlerimizle ve firmamızdan kurs almayı düşünenlerle paylaşıyoruz. Kursumuzda bulunan idari bölümlere, sınıf ortamlarına, eğitim süreçlerine ve çalışma arkadaşlarımıza foto galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.


Şeffaf hizmet anlayışımız ile birlikte eğitmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile kursumuzda yaşanan her anı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Genel olarak;

• Kursumuzdan kareler
• Sınıflarımız
• Öğrenciler ve eğitmenler
• Eğitim Araçlarımız
• Motor Eğitimi
• 2012 Araçlar
• 2011 Araçlar
• 2010 Araçlar

Başlıklarında foto galerimize göz atmanızı öneriyoruz. Bizleri yerimizde ziyaret etmeyenlerin kursumuz, eğitmenlerimiz, sınıflarımız ve hizmet anlayışımız hakkında daha iyi fikir sahibi olacağını düşünüyoruz.

Denizli Güven Sürücü Kursu olarak sizlerin memnuniyetini temel alarak verdiğimiz hizmetler ile tanışmanız dileğiyle…

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Profesyonel müfredatı ile eğitmenlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve eğitilmiştir. Genellikle yetişkinler için altı saatlik kurs öneren sürücü kursu olarak direksiyon testi, dersin sonunda geçerli bir ehliyet almak için gerekli olan tüm teknik ve pratik bilgileri bir arada sunmaktayız. En düşük maliyetle en kaliteli, kapsamlı sürücü eğitimi kursu sunma amacıyla hizmet veren Güven Sürücü Kursu, sürüş eğitiminin en önemli yönünün sürücü güvenliği ve detaylara gösterilen özen olduğunu bilir ve öğrencilerini bu yönde eğitir.

Nitelikli Şoförler Yollarda

Endüstrinin sunduğu en yetkin, emniyetli ve profesyonel sürücüleri yetiştirmek Güven Sürücü Kursunun hedefidir. Bu doğrultuda sunduğu teorik ve pratik bilgileri başarıya dönüştüren kurs merkezi, her yıl yüzlerce öğrencisinin ehliyet almasını sağlıyor. sektördeki tecrübesiyle bu yıl üçüncü şubesini açan kurs merkezi, önümüzdeki yıllarda daha fazla şubeyle daha fazla insanın hayatına olumlu yönde dokunmayı hedefliyor.